https://www.traditionrolex.com/26

Radom Kulturalny
Facebook YouTube
 • 14-09-2023

  Serdecznie zapraszamy na OWOCOGRANIE!

  Zapraszamy na drugą edycję Pikniku Rodzinnego OWOCOGRANIE, który odbędzie się w niedzielę 17 września 2023 r. w scenerii czarnoleskiego parku oraz w okolicach dworskiej oficyny w godzinach pomiędzy 13:00 a 18:00.

  W programie:

  Koncert ZUZANNY | o godz. 14:00

  Zuzanna jest wokalistką, multiinstrumentalistką i tekściarką. Jej autorska twórczość to piosenka literacka najwyższej próby, doprawiona odrobiną folkowych brzmień. Śpiewa ciekawe, poetyckie teksty, akompaniując sobie na pianinie, gitarze i akordeonie - czasem lirycznie, czasem z przytupem, ale zawsze prosto z serca! Od kilku lat regularnie koncertuje w całej Polsce, występowała między innymi podczas Enea Spring Break w Poznaniu, Songwriter Łódź Festiwal, toruńskiego LULU festiwal, czy FRU (Festiwal Raciborskiej Ulicy).

  Na koncie ma świetnie przyjęty, debiutancki album „Dzień dobry” (maj 2020). W grudniu 2021 miał premierę jej najnowszy singiel. Autorska kompozycja „Akacje na Stalowej” to poruszająca, czule wyśpiewana historia z warszawską Pragą w tle. W nagraniu gościnnie wziął udział Czesław Mozil, wzbogacając je o swój charakterystyczny, pełen emocji głos.

  Podczas koncertu Zuzannie będzie towarzyszyła doskonała skrzypaczka, Anna Stankiewicz.

  Występ Zespółu Ludowego SOBÓTKA z CZARNOLASU i potańcówka na dechach - w godzinach 15:30 - 18:00

  Zespół powstał w 1961 roku, a swoją działalność wznowił w 2003 roku. Jest ona doceniania i honorowana na festiwalach i przeglądach, o czym świadczą liczne pierwsze miejsca w konkursach, wyróżnienia, a także zdobyte puchary oraz nagrody.

  Swoje stoiska rozstawią wytwórcy rzemiosła artystycznego i użytkowego.

  Będzie też okazja, aby posmakować regionalnych, tradycyjnych potraw oraz zapoznać się z mazowieckimi produktami tradycyjnymi.

  Smakołyki i lokalne dania przygotuje Kawiarnia Oficyna.

  Na uczestników będzie czekało miłe kulinarne przywitanie - placki z jabłkami.

  Zapraszamy do Czarnolasu!

Pogoda

Newsletter

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz porcję najświeższych informacji

Nasi partnerzy

https://www.traditionrolex.com/26