https://www.traditionrolex.com/26

Radom Kulturalny
Facebook YouTube
 • 13-02-2011

  Regulamin

  Regulamin
  Informacje ogólne
  Portal WWW.RADOMKULTURALNY.PL szanuje prawo użytkowników do prywatności. Staramy się w jak najlepszy sposób chronić dane osobowe naszych użytkowników.
  Korzystanie z naszego portalu jest równoznaczne z akceptacją niżej przedstawionej polityki prywatności.

  Ochrona danych.
  Podczas korzystania z portalu WWW.RADOMKULTURALNY.PL użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych najczęściej będzie to adres e-mail oraz imię i nazwisko. Dane te nie są bez ich zgody ujawniane żadnej stronie trzeciej.Wyjątkiem jest popełnienie przestępstwa wówczas redakcja portalu zastrzega sobie prawo do zawiadomienia odpowienich organów państwowych.
  Newsletter
  Portal WWW.RADOMKULTURALNY.PL prowadzi zapisy na bezpłatny Newsletter w celu rozpowrzechniania informacji tj.konkursów,recenzji,zaproszeń.Zapis jest dobrowolny i bezpłatny.
  Niepożądane treści
  Każdy Użytkownik bierze na siebie odpowiedzialność prawną za swoje wypowiedzi na łamach Portalu. Tym samym portal WWW.RADOMKULTURALNY.PL nie ponosi odpowiedzialności za zapisy zamieszczane w Portalu przez użytkowników jak również za następstwa tychże zapisów. W przypadku zaistnienia treści, która jest niezgodna z prawem lub krzywdząca, Redakcja zobowiązuje się do usuwania tych treści po uprzednim zgłoszeniu.
  Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do zmiany nimniejszego zapisu.
  TREŚCI
  Zarówno teksty jak i materiały graficzne(min.fotografie) sa materiałami pochodzącymi od organizatorów.Udostepniamy je za ich zgodą i nie ponosimy odpowiedizalnosci za ich treść.

Pogoda

Newsletter

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz porcję najświeższych informacji

Nasi partnerzy

https://www.traditionrolex.com/26