https://www.traditionrolex.com/26

Radom Kulturalny
Facebook YouTube
« wróć do TEATR
 • 18-11-2022

  Artur Dutkiewicz Trio

  Wyjątkowy koncert! Artur Dutkiewicz Trio w Teatrze Powszechnym

  Jazzowe rytmy ponownie w radomskim teatrze! 30 listopada na Dużej Scenie wystąpi Artur Dutkiewicz Trio – jeden z czołowych polskich zespołów tego gatunku. Muzycy zagrają utwory z najnowszego albumu „Comets sing”.

   

  Artur Dutkiewicz to uznany pianista jazzowy i kompozytor - nazywany jest „ambasadorem polskiego jazzu”, zagrał w blisko 70 krajach! Jest jednym z najczęściej koncertujących za granicą polskich muzyków jazzowych. W 2011 roku Dutkiewicz wystąpił na Stadionie Olimpijskim w Berlinie. Specjalnie na to wydarzenie zaaranżował i zagrał w gronie pianistów z całego świata utwór na 30 fortepianów. Koncert, którego wysłuchało ok. 35 tys. osób, był wyrażeniem szacunku dla różnorodności kultur i przesłaniem pokoju dla świata.

  Wraz z Arturem Dutkiewiczem na scenie wystąpią: Michał Barański – wybitny polski kontrabasista, który współpracował z wieloma znakomitymi muzykami, oraz Sebastian Kuchczyński - jeden z najbardziej utalentowanych perkusistów młodego pokolenia.

   

  Ten koncert to prawdziwa gratka dla wielbicieli dobrego jazzu i muzyki współczesnej oraz wspaniała propozycja na listopadowy wieczór!


  Serdecznie zapraszamy!
  30 listopada godz. 19:00, Duża Scena

  Bilety w kasie teatru lub na www. teatr.radom.pl

   

  Koncert odbywa się w ramach Jazznowiec Festiwal. Organizatorami wydarzenia są: Jazznowiec Festiwal, Blue Note Agencja Artystyczna, Stowarzyszenie Pozytywni w Kulturze, Teatr Powszechny im. J. Kochanowskiego w Radomiu.

  Partnerami wydarzenia są: Enea, ZAIKS, STOART, Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym, GOK, Jazz Forum, Jazz Press

« wróć do TEATR

Pogoda

Newsletter

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz porcję najświeższych informacji

Nasi partnerzy

https://www.traditionrolex.com/26