https://www.traditionrolex.com/26

Radom Kulturalny
Facebook YouTube
« wróć do Galeria RTF
 • 19-10-2013

  Zdjęcia z wystawy Tomasza Kuny "Skrzydlate piękno"

  19 październik 2013

  Zdjęcia z wystawy Tomasza Kuny

  Tomasz Kuna – 34-letni fotograf amator przyrody, głównym tematem jego zdjęć są ptaki. Od zawsze związany z Radomiem, ale wychowany w Wierzbicy. Członek Radomskiego Towarzystwa Fotograficznego i Klubu Przyrodników Regionu Radomskiego.  Na wystawie w kinie „Helios” prezentuje ptaki ze swoich ulubionych miejsc – stawy hodowlane w Piastowie, niewielki kompleks zagajników w Parznicach, a także z samego Radomia szczególnie zalewu na Borkach.

   Na końcowy efekt jego fotografii składa się wiele przygotowań: szukanie ciekawych miejsc, długie obserwacje ptaków, następnie budowa odpowiednich kryjówek – czatowni lądowych, wodnych lub pływadełek. Często musi wyczekiwać na upragnione zdjęcie w ciężkich warunkach – brodząc po szyję w wodzie, leżąc w błocie czy siedząc w czatowni przy temperaturze dochodzącej do -20*C.

  Fotografia pasjonuje go od wielu lat, ale jak sam mówi- lubi fotografować tylko ptaki. Sądząc po ilości gości na wernisażu i ich opiniach, robi to bardzo dobrze. Na wystawie  widzimy przekrój awifauny naszego regionu, choć najwięcej zdjęć przedstawia dostojne  myszołowy.

  Zachęcamy do odwiedzenia Galerii w Kinie Helios, gwarantujemy niezapomniane przeżycia w związku z obcowaniem z przyrodą tak bliską nam a tak niedostrzeganą.

« wróć do Galeria RTF

Pogoda

Newsletter

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz porcję najświeższych informacji

Nasi partnerzy

https://www.traditionrolex.com/26